shop

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Göre sırala:

İçilebilir Tıbbi İngiliz Tuzu – Epsom Tuzu

60,00 156,00  KDV Dahil
Magnezyum Oranı %16,35
0

Tıbbi İngiliz Tuzu ilaç değildir. Magnezyum oranı Klasik İngiliz Tuzundan yüksek olduğu için bu şekilde adlandırılır.

 


Güvenli Ödeme Yöntemi Kartlı ödeme yöntemleriyle siparişleriniz ve bilgileriniz daima güvendedir. Banka veya Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Shopier ödeme sistemleri anlaşmamız sayesinde kredi kartı bilgileriniz güvence altındadır. Shopier, bir Değer Teknoloji A.Ş. markasıdır. Sabancı Üniversitesi Inovent A.Ş.’nin ortaklığının bulunduğu ve TÜBİTAK tarafından maddi olarak desteklenen bir kuruluştur. İnternet üzerinden alışveriş sitelerinin birçoğu güvenle Shopier kullanmaktadır.


 

Çemen Otu Tohumu

1,00  KDV Dahil
Fenugreek
0
 • Ürün Hakkında
  • 🌿 Çemen Otu Tohumu: Tuz içrmez, MSG içermez, Yapay koruyucu ve tatlandırıcı içermez
  • 🍵 Kullanım: Çemen otu tohumu yemeklerde tercih edilir. Ayrıca körili yemeklerde, sambar, Hint, Akdeniz, Pakistan ve Anadolu yemeklerinde kullanılır. Ayrıca aromatik çay karışımları, kuru losyonlar, vegan/vejeteryan tariflerde kullanılır,
  • 💚 Doğal olarak saf ve katkı maddesi içermez: Çemen Otu Tohumu katkı maddesi, koruyucu veya aroma içermez: %100 doğal bir üründür.
  • 💛 Özenle toplanır ve kurutulur: Bitki özenle toplanır ve sağlıklı bitkilerden seçilir. Türkiye’de elle hasat edilir. Kalite kontrole tabidir.
  • 💚 Açılıp Kapanabilir Paketleme: Paketleme, kaliteyi sağlamak için özenle yapılır. Paketi tekrar kapatabilirsiniz hava almadan sakladığınızda ürünün raf ömrünü garanti eder.
  • 💛 Vegan/Vejetaryen kullanım için uygundur

Güvenli Ödeme Yöntemi Kartlı ödeme yöntemleriyle siparişleriniz ve bilgileriniz daima güvendedir. Banka veya Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Shopier ödeme sistemleri anlaşmamız sayesinde kredi kartı bilgileriniz güvence altındadır. Shopier, bir Değer Teknoloji A.Ş. markasıdır. Sabancı Üniversitesi Inovent A.Ş.’nin ortaklığının bulunduğu ve TÜBİTAK tarafından maddi olarak desteklenen bir kuruluştur. İnternet üzerinden alışveriş sitelerinin birçoğu güvenle Shopier kullanmaktadır.


 

DOĞAL KIRKKİLİT OTU ÇAYI

40,00  KDV Dahil
At Kuyruğu (Equisetum Arvense)
0
 • Ürün Hakkında

  • 🌿 Kırkkilit otu: Kırkkilit otu, At kuyruğu gibi birçok isimle anılır. Kendine özgü tomurcuk yapısı ile kolayca tanınır.
  • 🍵 Kullanım: Kurutulmuş ve doğranmış Kırkkilit otu en çok çay olarak tercih edilir. 250 ml (1 kupa bardak) suya 2 çay kaşığı Kırkkilit otunu ekleyin ve 5 dakika kaynatın.
  • 💚 Doğal olarak saf ve katkı maddesi içermez: Kırkkilit otu çayı katkı maddesi, koruyucu veya aroma içermez: %100 doğal bir üründür.
  • 💛 Özenle toplanır ve kurutulur: Bitki özenle toplanır ve sağlıklı bitkilerden seçilir. Daha sonra dikkatlice güneşte kurutulur. Bitki çayı, Türkiye’de elle hasat edilir. Kalite kontrole tabidir.
  • 💚 Açılıp Kapanabilir Paketleme: Paketleme, kaliteyi sağlamak için özenle yapılır. Paketi tekrar kapatabilirsiniz hava almadan sakladığınızda ürünün raf ömrünü garanti eder.
  • 💛 Vegan kullanım için uygundur.

İçilebilir Klasik İngiliz Tuzu – 1 Kg

50,00  KDV Dahil
Klasik İngiliz Tuzu
0

Klasik İngiliz Tuzu, Aidin Salih KT için uygundur. Magnezyum oranı %16 altındadır.


 

Güvenli Ödeme Yöntemi Kartlı ödeme yöntemleriyle siparişleriniz ve bilgileriniz daima güvendedir. Banka veya Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Shopier ödeme sistemleri anlaşmamız sayesinde kredi kartı bilgileriniz güvence altındadır. Shopier, bir Değer Teknoloji A.Ş. markasıdır. Sabancı Üniversitesi Inovent A.Ş.’nin ortaklığının bulunduğu ve TÜBİTAK tarafından maddi olarak desteklenen bir kuruluştur. İnternet üzerinden alışveriş sitelerinin birçoğu güvenle Shopier kullanmaktadır.


 

0

ÜST

X